گرایش تاریخ عمومی جهان

رسالت ما جلب اعتماد و رضایت شماست

 1509 بازدید
 1398/03/08

خدمات مشاوره انجام پایان نامه، پروپوزال و مقاله ارشد و دکتری | رایان تزیز در گرایش تاریخ عمومی جهان

گرایش تاریخ عمومی جهان

در این رشته دانشجو با مهمترین تحولات تاریخی، فرهنگی، علمی، سیاسی و دینی اروپا و جهان آشنا می شود. این آشنایی به چهار دوره باستان، قرون وسطی، عصررنسانس و دوران مدرن تقسیم می شود.
دوران باستان که با نام عصر حکومت در بیان وفلسفه یونان و روم شناخته می شود از قبل از میلاد مسیح آغاز و تا قرن ۵ میلادی ادامه می یابد. اهمیت این دوره در موج تفکرات فلسفی اندیشمندانی چون افلاطون و ارسطو است که ریشه تفکرات غرب در دوره مدرن می باشد.
دوران قرون وسطی از تقسیم امپراطوری روم غربی آغاز و با شکست روم شرقی بعد از گذشت ده قرن پایان می یابد دوران حاکمیت کلیسا برکلیه شئونات فکری و زندگی مردم که با خفقان و فشار همراه می باشد . دوران رنسانس که در بین سده های میانه و دوران جدید است آغاز تحول در غرب محسوب می شود ودرنهایت دوران مدرن که با جامعه جدید وعصر روشنفکری و انقلاب های فرانسه و آمریکا همراه است.

 

توجه: جهت سفارش مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشدو دکتری تاریخ عمومی جهان کافیست از طریق تماس با ما یا "منوی ثبت سفارش" موجود در سایت اقدام نموده تا کارشناسان ما در کمتر از 30 دقیقه به شما پاسخ دهند. همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.