گرایش رفتار حرکتی

رسالت ما جلب اعتماد و رضایت شماست

 1365 بازدید
 1398/03/08

خدمات مشاوره انجام پایان نامه، پروپوزال و مقاله ارشد و دکتری | رایان تزیز در گرایش رفتار حرکتی

گرایش رفتار حرکتی

در گرایش رشد حرکتی، تاکید برنامه بر جنبه های رشدی و کارکردی حرکت در طول زندگی، از حرکات اولیه اطفال و کودکان تا افراد بزرگسال و مسن می باشد. فارغ التحصیلان این گرایش توانایی هایی نظیر تحلیل رشد حرکتی کودکان و نوجوانان، تحلیل حرکات انسان در طول مدت رشد و آموزش و مشاوره برای ارتقاء مهارتهای حرکتی عموم مردم و توانایی انجام آزمونهای مختلف برای ارزیابی رشد حرکتی را به دست می آورند.

اساس برنامه در گرایش یادگیری و کنترل حرکتی بر ساز و کارهای زیربنایی مرتبط با اکتساب مهارتهای حرکتی و ورزشی استوار است. به عبارتی در این گرایش صحبت از یادگیری اجرای حرکت و مهارتهای آن در میان است. به عنوان مثال، تحلیل نقاط ضعف و قوت مهارت های ورزشکاران در یک رویداد ورزشی و یا برنامه ریزی و اجرای برنامه های مهارت آموزی در رشته های ورزشی، از جمله توانایی های فارغ التحصیلان این گرایش است.

تمرکز برنامه گرایش آموزش تربیت بدنی، همچنان که از نامش پیداست، بر مولفه های آموزشی، ساختارهای دانش و فرایندهای یادگیری می باشد. فارغ التحصیلان در اموری همچون تدریس و بکارگیری یافته های تحقیق در امر تدریس، تدوین برنامه درس تربیت بدنی در مدارس و ارزیابی نتایج این اقدامات مهارت های لازم را خواهند آموخت.

 

توجه: جهت سفارش مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تربیت بدنی کافیست از طریق تماس با ما یا "منوی ثبت سفارش" موجود در سایت اقدام نموده تا کارشناسان ما در کمتر از 30 دقیقه به شما پاسخ دهند.

همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.