رشته فلسفه

رسالت ما جلب اعتماد و رضایت شماست

 1413 بازدید
 1398/03/18

خدمات مشاوره انجام پایان نامه، پروپوزال و مقاله ارشد و دکتری | رایان تزیز در رشته فلسفه

مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری رشته فلسفه

توجه بسیار مهم: قبل از تشریح هر مطلبی، لازم به ذکر است که از مهمترین مزایای موسسه "رایان پژوهان پارسه"، ارتباط مستقیم دانشجو با محقق است. بر خلاف کلیه موسسات فعال در زمینه مشاوره و آموزش پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد، این موسسه دانشجوی محترم را به صورت مستقیم به استاد متصل می نماید. کلیه سوالات دانشجویان بدون واسطه موسسه و در هر ساعتی از شبانه روز توسط محقق فلسفه از برترین دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاههای کشور، پاسخ داده می شود.

انجام پایان نامه و طرح تحقیق دوره کارشناسی ارشد امری زمانبر و بسیار مهم در مقطع کارشناسی ارشد رشته فلسفه می باشد. برای بسیاری از دانشجویان و اساتید رشته فلسفه، ارائه موضوعات در این سطح همواره چالش بر انگیز است. رشته فلسفه یکی از رشته های علوم انسانی و اجتماعی که در مقطع کارشناسی ارشد شامل گرایش های اصلی تطبیقی ارشد فلسفه، فلسفه اخلاق، اخلاق کاربردی فلسفه واخلاق اسلامی فلسفه است. مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد فلسفه در هر یک از این گرایشها نیازمند گذراندن دروس تخصصی گرایش بوده و این گرایشها هم به لحاظ دروس ارائه شده و هم به لحاظ پایان نامه با هم تفاوت اساسی دارند. از این رو دپارتمان پژوهشی کامپیوتر "رایان پژوهان پارسه" با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد فلسفه را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

رشته فلسفه دارای گرایش های مختلفی بوده که در هر گرایش موضوعات متنوعی مطرح است. از جمله این گرایش ها عبارتند از:

 

رشته فلسفه گرایش تطبیقی ارشد فلسفه

تمرکز اصلی این گرایش از فلسفه بر تطبیق سنت فلسفی اسلامی- ایرانی و سنت فلسفی غرب است. گرایش تطبیقی کارشناسی ارشد فلسفه به عنوان گرایشی قدیمی از حدود 200 سال قبل تاکنون در غرب ایجاد گردید. از جمله موضوعات مورد بررسی در این گرایش می توان به مطالعات تطبیقی در حوزه فلسفه اسلامی، تطبیق اوضاع کنونی فلسفه در غرب معاصر و ایران و ذکر تعریفی جدید از مفهوم فلسفه تطبیقی اشاره کرد.

 

رشته فلسفه گرایش فلسفه اخلاق

فلسفه اخلاق از جمله گرایش های رشته اخلاق است که از جمله موضوعات مورد بحث در آن می توان از استدلال در مورد پرسش های بنیادین اخلاقیات کسب شناخت در مورد امور خیر و شر، مسائل و موضوع های بنیادین علم اخلاق و درستی و نادرستی امور را نام برد.

 

رشته فلسفه گرایش اخلاق کاربردی فلسفه

این گرایش از مجموعه فلسفه از جمله گرایش های رشته فلسفه هنر محسوب می شود که دانشجویان با تحصیل در آن آشنایی کافی را با علوم و مبانی مرتبط با اخلاق و کلیات اخلاق اسلامی به دست می آورند. در گرایش اخلاق کاربردی تمرکز اصلی برروی شناخت راه حل های ارائه شده اخلاقی در حوزه های مختلف اقتصادی، چالش ها و مسائل مختلف است.

 

رشته فلسفه گرایش اخلاق اسلامی فلسفه

اگر بخواهیم تعریف دقیقی از این گرایش ارائه دهیم باید بگوییم که گرایش اخلاق اسلامی از سه بخش رابطه با خود، رابطه با مردم و رابطه با خدا تشکیل شده است و به تحلیل و بررسی در رابطه با این سه مورد می پردازد.

 

مراحل مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد فلسفه در دپارتمان پژوهشی رایان پژوهان پارسه

دپارتمان پژوهشی "رایان پژوهان پارسه" فعال در زمینه مشاوره انجام پایان نامه و پایان نامه کارشناسی ارشد در تمامی رشته ها و گرایش ها مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و دانشجویان فارغ التحصیلان رشته فلسفه به مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد فلسفه بپردازد.

مراحل انجام مشاوره توسط این موسسه به شرح ذیل می باشد:

1- مشاوره تلفنی، ایمیل، واتساپ و تلگرام (رایگان)

2- پیشنهاد موضوع جدید و به روز برای انجام پایان نامه (رایگان)

3- جستجو مقالات برای انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد فلسفه

4- مشاوره نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد فلسفه بصورت بخش به بخش

5- آموزش تهیه فصل 1و2 و تایید توسط استاد

6- آموزش تهیه فصل سوم (تشریح روش پیشنهادی) و تایید توسط استاد

7- راهنمایی و تشریح مراحل روش پیشنهادی رساله کارشناسی ارشد فلسفه

8- شبیه سازی روش پیشنهادی مطابق با فصل سوم پایان نامه و آنالیز نتایج

9- مستندسازی نتایج بدست آمده از شبیه سازی روش پیشنهادی و مقایسه با سایر روشها

10- مستندسازی فصل پنجم و ارائه پیشنهادات آینده

 

توجه: جهت سفارش مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد فلسفه کافیست از طریق تماس با ما یا "منوی ثبت سفارش" موجود در سایت اقدام نموده تا کارشناسان ما در کمتر از 30 دقیقه به شما پاسخ دهند. همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.