گرایش تاریخ انقلاب اسلامی

رسالت ما جلب اعتماد و رضایت شماست

 1367 بازدید
 1398/03/23

خدمات مشاوره انجام پایان نامه، پروپوزال و مقاله ارشد و دکتری | رایان تزیز در گرایش تاریخ انقلاب اسلامی

رشته تاریخ گرایش تاریخ انقلاب اسلامی

در این گرایش به نقد و بررسی تاریخ و سیر و تغییر و تحولات و رویدادهای کشورمان قبل و بعد از انقلاب اسلامی می پردازد و نقاط ضعف و قوت انقلاب را  بررسی می کند.

مرکز مطالعات خلیج فارس PGSC یک مؤسسه مطالعاتی و پژوهشی بین‌المللی غیردولتی است که در سال ۱۳۸۷ در استان البرز توسط پژوهشگران غیردولتی راه اندازی شده‌است. هدف از تأسیس این مؤسسه، انجاممطالعات راهبردی، سیاسی، تاریخی، در مورد خلیج فارس و خاورمیانه و همچنین صیانت از نام و هویت تاریخی خلیج فارس است. این مؤسسه پژوهشی در میان دانشگاه‌های معتبر کشور شناخته شده‌است و دانشگاه‌ها از منابع و مقالات آن استفاده می‌کنند. اعضای این مؤسسه عضو شورای عالی خلیج فارس نیز هستند. و ستاد تعیین مصادیق مجرمانه دادگستری جمهوری اسلامی ایران نیز سایت این مرکز را به عنوان یکی از پیشنهادهای خود در گروه علوم انسانی به مخاطبینش معرفی کرده‌است و در فهرست اندیشکده‌های ایرانی ثبت شده‌است.

 

توجه: جهت سفارش مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشدو دکتری تاریخ انقلاب اسلامی کافیست از طریق تماس با ما یا "منوی ثبت سفارش" موجود در سایت اقدام نموده تا کارشناسان ما در کمتر از 30 دقیقه به شما پاسخ دهند. همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.