تقویت رزومه پژوهشی دکتری

تقویت رزومه پژوهشی دکتری

تقویت رزومه پژوهشی دکتری

تقویت رزومه پژوهشی مقطع دکتری 

در مصاحبه دکتری کسی موفق خواهد بود که رزومه غنی تر و قوی تری داشته باشد. تیم پژوهشی رایان پیپر، می تواند به شما کمک کند تا رزومه خود را تقویت کرده و با امتیاز بیشتری در مصاحبه شرکت نمایید. استراتژی ما جهت بهبود و تقویت رزومه پژوهشی در مقطع دکتری جهت اخذ اپلای تحصیلی، ارتقاع سمت، جذب هیئت علمی و غیره، ارائه مقالات و گزارشات علمی در سطوع مختلف از جمله مقالات isi، isc، مقالات علمی پژوهشی و کنفرانسی، مقالات با سطح JCR, Q1, Q2, Q3, Q4، مقالات PubMed و اسکپوس می باشد.

اگر از نحوه محاسبه امتیازات آموزشی و پژوهشی مطلع باشید، می دانید که بیشترین امتیاز، مربوط به بخش پژوهشی، بخصوص مقاله می باشد. از ۴۰ امتیاز بخش پژوهشی نزدیک به ۳۲ امتیاز مربوط به چاپ مقاله علمی-پژوهشی، علمی-ترویجی و مقالات کنفرانسی می باشد.

 

نحوه سفارش و مشاوره تقویت رزومه پژوهشی 

شما می توانید نشریه مورد نظر خود را از بین نشریات معتبر ISI، ISC، PUBMED، SCOPUS، علمی  پژوهشی یا علمی ترویجی که بر اساس موضوع مقاله شما برایتان معرفی می کنیم، انتخاب فرمایید و ما نیز پذیرش مقاله شما را از نشریات انتخابی اخذ کرده تا در جلسه مصاحبه با امتیاز بیشتر حاضر شوید.

 

بنابراین تیم پژوهشی  رایان تزیز آمادگی حضور جهت مشاوره ، تقویت رزومه پژوهشی دکتری را اعلام می دارد. به منظور ثبت درخواست مشاوره، تقویت رزومه پژوهشی دکتری کافیست از طریق روشهای ثبت سفارش در سایت اقدامات لازم را مبذول نمایید.