گرایش اقتصاد نفت و گاز

رسالت ما جلب اعتماد و رضایت شماست

 1521 بازدید
 1398/03/08

خدمات مشاوره انجام پایان نامه، پروپوزال و مقاله ارشد و دکتری | رایان تزیز در گرایش اقتصاد نفت و گاز

رشته اقتصاد گرایش اقتصاد نفت و گاز

اقتصاد نفت و گاز از جمله رشته های میان رشته ای است که با پیوند موضوعی با رشته هایی از علوم انسانی از جمله: اقتصاد، حقوق و مدیریت تاسیس شده است. از این جهت می توان گفت این رشته یک دوره جامع جهت آموزش تمامی ابعاد اقتصادی، حقوقی، فنی و مدیریت صنایع نفت و گاز می باشد. کمبود نیروهای متخصص و بومی همواره از دغدغه های اصلی صنعت نفت و از مشکلاتی است که در عقد قراردادها و انجام مذاکرات، پیش روی مسئولان بوده است. از این رو هدف این رشته تربیت نیروی انسانی متخصص در مسائل مربوط به قیمت گذاری و مدیریت ریسک در بازارهای جهانی نفت و گاز و مدیریت مالی پروژه های نفت و گاز می باشد.

رشته اقتصاد نفت و گاز به لحاظ محتوایی با رشته مدیریت قراردادهای بین المللی نفت و گاز شباهت زیادی دارد.  این رشته را می توان به علاقمندانی که کمتر به موضوعات و مباحث حقوقی نفت و گاز علاقه دارند ولی می خواهند در زمینه مسائل نفت و گاز ادامه تحصیل دهند پیشنهاد کرد.

کمبود نیروهای متخصص و وفادار همواره از دغدغه های اصلی صنعت نفت و از مشکلاتی است که در عقد قراردادها و انجام مذاکرات، پیش روی مسؤولان بوده است . از این رو هدف از این رشته تربیت نیروی انسانی آشنا به اقتصاد نفت و گاز و مسائل مربوط به قیمت گذاری و مدیریت ریسک در بازارهای جهانی نفت و گاز می باشد. 

 

توجه: جهت سفارش مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری رشته اقتصاد گرایش اقتصاد نفت و گاز کافیست از طریق تماس با ما یا "منوی ثبت سفارش" موجود در سایت اقدام نموده تا کارشناسان ما در کمتر از 30 دقیقه به شما پاسخ دهند.

همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.