گرایش مدیریت مالی

رسالت ما جلب اعتماد و رضایت شماست

 1316 بازدید
 1398/03/08

خدمات مشاوره انجام پایان نامه، پروپوزال و مقاله ارشد و دکتری | رایان تزیز در گرایش مدیریت مالی

مدیریت مالی


تعریف: مدیریت مالی مدیریت بر منابع و مصارف است .
هدف مدیریت مالی :هدف مدیریت مالی افزایش ارزش شرکت است و از آن جایی که ارزش شرکت در قیمت سهام متبلور می باشد می توان گفت هدف مدیریت مالی افزایش ثروت سهام داران می باشد.
ارزش شرکت تحت تاثیر دو عامل قرار دارد: بازده، ریسک
نکته: هر تصمیمی که بازده را افزایش و ریسک را کاهش دهد باعث افزایش ارزش شرکت خواهد شد.
وظایف مدیریت مالی
1) تعیین میزان و ترکیب منابع مالی
2)  تعیین میزان و ترکیب مصارف
3) اداره سرمایه در گردش
در تمام فعالیت هایی که برای رسیدن به این هدف انجام می شود باید هدف حداکثر کردن ثروت سهام داران مد نظر قرار گیرد.


تجزیه و تحلیل صورت های مالی: صورت های مالی بیانگر اطلاعات مالی یک موسسه می باشد. صورت های مالی عبارتند از ترازنامه، صورت حساب سود و زیان، گزارش جریان نقد، و گزارش سود و زیان جامع.
ترازنامه: گزارشی که وضعیت مالی یک شرکت را در یک مقطع زمانی معین بیان می کند و بیانگر دارایی ها، بدهی ها و حقوق صاحبان سهام است.
صورت حساب سود و زیان :بیانگر عملکرد مالی یک شرکت در یک دوره مالی است. در آن سه سود مطرح می شود: سود ناویژه، عملیاتی و سود خالص.
گزارش جریان نقد: بیانگر میزان و چگونگی دریافت ها و پرداخت ها در یک دوره مالی و تعیین مانده وجوه نقد در پایان سال می باشد.
 

 

مشاوره پایان نامه ارشد و دکتری رشته مدیریت مالی


 از مهمترین مزایای موسسه "رایان پژوهان پارسه"، ارتباط مستقیم دانشجو با محقق است. بر خلاف کلیه موسسات فعال در زمینه مشاوره و آموزش پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، این موسسه دانشجوی محترم را به صورت مستقیم به استاد متصل می نماید. کلیه سوالات دانشجویان بدون واسطه موسسه و در هر ساعتی از شبانه روز توسط محققین رشته مدیریت مالی از برترین دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاههای کشور، پاسخ داده می شود.
انجام پایان نامه و طرح تحقیق دوره کارشناسی ارشد و دکتری امری زمانبر و بسیار مهم در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته مدیریت مالی می باشد. برای بسیاری از دانشجویان و اساتید رشته مدیریت مالی، ارائه موضوعات در این سطح همواره چالش بر انگیز است. رشته مدیریت مالی یکی از رشته های مهم مدیریت  است که در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری است. مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت مالی. از این رو دپارتمان پژوهشی علوم مدیریت  "رایان پژوهان پارسه" با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت مالی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.


توجه : جهت سفارش مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری رشته مدیریت مالی کافیست از طریق تماس با ما یا "منوی ثبت سفارش" موجود در سایت اقدام نموده تا کارشناسان ما در کمتر از 30 دقیقه به شما پاسخ دهند.
همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.