پیاده سازی پایان نامه

پیاده سازی پایان نامه

پیاده سازی پایان نامه

پیاده سازی پایان نامه ارشد و دکتری 

از جمله مهمترین مزایای سامانه "رایان تزیز"، ارتباط مستقیم دانشجو با محقق است. بر خلاف کلیه موسسات فعال در زمینه پیاده سازی پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ، این موسسه دانشجو را به صورت مستقیم به محقق و پژوهشگر متصل می نماید. کلیه سوالات دانشجویان بدون واسطه موسسه و در هر ساعتی از شبانه روز توسط محقق مربوطه از برترین دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاههای کشور، پاسخ داده می شود.

انجام پیاد ه سازی پایان نامه، مقاله، طرح تحقیق دوره کارشناسی ارشد، رساله دکتری  و غیره امری زمانبر و بسیار مهم در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری  می باشد. برای بسیاری از دانشجویان و اساتید، پیاده سازی پایان نامه، مقاله و رساله، همواره چالش بر انگیز است. انجام پیاده سازی پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری در هر  رشته ای نیازمند گذراندن دروس تخصصی گرایش بوده و این گرایشها هم به لحاظ دروس ارائه شده و هم به لحاظ پایان نامه با هم تفاوت اساسی دارند. از این رو دپارتمان پژوهشی "رایان تزیز" با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات برنامه نویسی و پیاده سازی پایان نامه کارشناسی ارشد و رسالعه دکتری و مقالات از مجلات Elsevier, IEEE, Springer, Wiley, Talor & Francis, ... را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

 

مراحل ثبت درخواست تا تحویل فیلم آموزشی یا ویس  با "رایان تزیز":

1. ثبت درخواست و ارسال مستندات موجود توسط دانشجو از طریق راههای موجود در سایت

2. دریافت درخواست توسط کارفرمایان رایان تزیز

3. ارسال پاسخ از طریق ایمیل، واتساپ، تلگرام یا تماس تلفن های مورد تایید و ثبت شده در سایت رایان تزیز با دانشجویان

4. توافق مبلغ حق الزحمه فی مابین دانشجو و موسسه رایان تزیز

5. ارسال قرارداد از سمت رایان تزیز به دانشجو و محقق

6. واریز مبلغ توافق شده در قرارداد توسط دانشجو به حساب مدیریت رایان تزیز

7. تهیه فیلم آموزشی و ویس از پایان نامه انجام شده توسط محقق رایان تزیز

8. اطلاع از اتمام کار توسط کارفرمایان رایان تزیز به دانشجو مبنی بر اتمام کار

9. تسویه حساب دانشجو و در امان بودن هزینه پرداخت شده دانشجو نزد موسسه (بدون تایید دانشجو مبلغی به محقق پرداخت نمی گردد)

10. ارسال مستندات و فایل های تهیه شده توسط رایان تزیز به دانشجو

11. بررسی موارد دریافت شده توسط دانشجو

12. تسویه حساب موسسه با محقق با تایید دانشجو

بنابراین موسسه "رایان تزیز" با کادری مجرب و به صورت 24 ساعته آماده دریافت سفارشات شما مبنی بر انجام درخواست هایتان در کمتر از 30 دقیقه می باشد. شعار ما جلب اعتماد و اطمینان کاربران می باشد.

 

بنابراین تیم پژوهشی "رایان تزیز" آمادگی حضور جهت انجام پیاده سازی، مشاوره جهت انجام شبیه سازی، آموزش ویدئویی پیاده سازی پایان نامه ارشد و ذکتری  را اعلام می دارد. به منظور ثبت درخواست مشاوره، آموزش نگارش پایان نامه ارشد  کافیست از طریق روشهای ثبت سفارش در سایت اقدامات لازم را مبذول نمایید.