رشته مدیریت گردشگری

رسالت ما جلب اعتماد و رضایت شماست

 1383 بازدید
 1398/03/08

خدمات مشاوره انجام پایان نامه، پروپوزال و مقاله ارشد و دکتری | رایان تزیز در رشته مدیریت گردشگری

مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت گردشگری

توجه بسیار مهم: قبل از تشریح هر مطلبی، لازم به ذکر است که از مهمترین مزایای موسسه "رایان پژوهان پارسه"، ارتباط مستقیم دانشجو با محقق است. بر خلاف کلیه موسسات فعال در زمینه مشاوره و آموزش پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد، این موسسه دانشجوی محترم را به صورت مستقیم به استاد متصل می نماید. کلیه سوالات دانشجویان بدون واسطه موسسه و در هر ساعتی از شبانه روز توسط محقق مدیریت گردشگری از برترین دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاههای کشور، پاسخ داده می شود.

انجام پایان نامه و طرح تحقیق دوره کارشناسی ارشد امری زمانبر و بسیار مهم در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت گردشگری می باشد. برای بسیاری از دانشجویان و اساتید رشته مدیریت گردشگری، ارائه موضوعات در این سطح همواره چالش بر انگیز است. رشته مدیریت گردشگری یکی از رشته های مهم عاوم انسانی و اجتماعی است که در مقطع کارشناسی ارشد شامل گرایش های مدیریت بازاریابی جهانگردی، مدیریت برنامه ریزی و توسعه جهانگردی، مطالعات خلیج فارس، مدیریت گردشگری انقلاب اسلامی، مدیریت گردشگری تشیع ومدیریت گردشگری عمومی جهان است. مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت گردشگری در هر یک از این گرایشها نیازمند گذراندن دروس تخصصی گرایش بوده و این گرایشها هم به لحاظ دروس ارائه شده و هم به لحاظ پایان نامه با هم تفاوت اساسی دارند. از این رو دپارتمان پژوهشی مدیریت گردشگری "رایان پژوهان پارسه" با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت گردشگری را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

رشته مدیریت گردشگری دارای گرایش های مختلفی بوده که در هر گرایش موضوعات متنوعی مطرح است. از جمله این گرایش ها عبارتند از:

 

رشته مدیریت گردشگری گرایش مدیریت بازاریابی جهانگردی

«بازاریابی جهانگردی یک روند مدیریت فنی شامل پیش‌بینی نیازها و جلب رضایت گردشگران فعلی و آتی است، به طوری که شرکت‌های مسافرتی و عرضه کنندگان را در رقابت با یکدیگر قرار داده است. وظایف مدیریت بازاریابی (ایجاد تقاضا توسط مدیر بازاریابی، منظم کردن سطح تقاضا و زمانبندی آن و ارائه مشخصات تقاضا برای دستیابی به اهداف سازمان است).

 

رشته مدیریت گردشگری گرایش مدیریت برنامه ریزی و توسعه جهانگردی

هدف از ایجاد این گرایش  آموزش نیروی انسانی متخصص مورد نیاز صنعت گردشگری و ارائه بینش‌های علمی لازم جهت اداره اثربخش و کارآمد سازمان‌های مرتبط با این صنعت است. در این دوره دانشجویان با یافته‌های نوین مدیریت جهانگردی، به عنوان یک مقوله علمی مستقل آشنا خواهند شد.

 

مراحل مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت گردشگری در دپارتمان پژوهشی رایان پژوهان پارسه

دپارتمان پژوهشی "رایان پژوهان پارسه" فعال در زمینه مشاوره انجام پایان نامه و پایان نامه کارشناسی ارشد در تمامی رشته ها و گرایش ها مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و دانشجویان فارغ التحصیلان رشته مهندسی مدیریت گردشگری (مدیریت بازاریابی جهانگردی و سخت افزار) به مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت گردشگری بپردازد.

مراحل انجام مشاوره توسط این موسسه به شرح ذیل می باشد:

1- مشاوره تلفنی، ایمیل، واتساپ و تلگرام (رایگان)

2- پیشنهاد موضوع جدید و به روز برای انجام پایان نامه (رایگان)

3- جستجو مقالات برای انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت گردشگری

4- مشاوره نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت گردشگری بصورت بخش به بخش

5- آموزش تهیه فصل 1و2 و تایید توسط استاد

6- آموزش تهیه فصل سوم (تشریح روش پیشنهادی) و تایید توسط استاد

7- راهنمایی و تشریح مراحل روش پیشنهادی رساله کارشناسی ارشد مدیریت گردشگری

8- شبیه سازی روش پیشنهادی مطابق با فصل سوم پایان نامه و آنالیز نتایج

9- مستندسازی نتایج بدست آمده از شبیه سازی روش پیشنهادی و مقایسه با سایر روشها

10- مستندسازی فصل پنجم و ارائه پیشنهادات آینده

 

توجه: جهت سفارش مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت گردشگری کافیست از طریق تماس با ما یا "منوی ثبت سفارش" موجود در سایت اقدام نموده تا کارشناسان ما در کمتر از 30 دقیقه به شما پاسخ دهند.

همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.