رشته مدیریت بازرگانی

رسالت ما جلب اعتماد و رضایت شماست

 1356 بازدید
 1398/03/08

خدمات مشاوره انجام پایان نامه، پروپوزال و مقاله ارشد و دکتری | رایان تزیز در رشته مدیریت بازرگانی

مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی

توجه بسیار مهم: قبل از تشریح هر مطلبی، لازم به ذکر است که از مهمترین مزایای موسسه "رایان پژوهان پارسه"، ارتباط مستقیم دانشجو با محقق است. بر خلاف کلیه موسسات فعال در زمینه مشاوره و آموزش پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد، این موسسه دانشجوی محترم را به صورت مستقیم به استاد متصل می نماید. کلیه سوالات دانشجویان بدون واسطه موسسه و در هر ساعتی از شبانه روز توسط محقق مدیریت بازرگانی از برترین دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاههای کشور، پاسخ داده می شود.انجام پایان نامه و طرح تحقیق دوره کارشناسی ارشد امری زمانبر و بسیار مهم در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی می باشد. برای بسیاری از دانشجویان و اساتید رشته مدیریت بازرگانی، ارائه موضوعات در این سطح همواره چالش بر انگیز است. رشته مدیریت بازرگانی یکی از رشته های مهم عاوم انسانی و اجتماعی است که در مقطع کارشناسی ارشد شامل گرایش های مدیریت بازرگانی ایران باستان، مدیریت استراتژیک، بازرگانی داخلی، مدیریت بازرگانی انقلاب اسلامی، مدیریت بازرگانی تشیع وکارآفرینی است. مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در هر یک از این گرایشها نیازمند گذراندن دروس تخصصی گرایش بوده و این گرایشها هم به لحاظ دروس ارائه شده و هم به لحاظ پایان نامه با هم تفاوت اساسی دارند. از این رو دپارتمان پژوهشی مدیریت بازرگانی "رایان پژوهان پارسه" با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

 

 

مراحل مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در دپارتمان پژوهشی رایان پژوهان پارسه

دپارتمان پژوهشی "رایان پژوهان پارسه" فعال در زمینه مشاوره انجام پایان نامه و پایان نامه کارشناسی ارشد در تمامی رشته ها و گرایش ها مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و دانشجویان فارغ التحصیلان رشته مهندسی مدیریت بازرگانی به مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بپردازد.

مراحل انجام مشاوره توسط این موسسه به شرح ذیل می باشد:

1- مشاوره تلفنی، ایمیل، واتساپ و تلگرام (رایگان)

2- پیشنهاد موضوع جدید و به روز برای انجام پایان نامه (رایگان)

3- جستجو مقالات برای انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

4- مشاوره نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بصورت بخش به بخش

5- آموزش تهیه فصل 1و2 و تایید توسط استاد

6- آموزش تهیه فصل سوم (تشریح روش پیشنهادی) و تایید توسط استاد

7- راهنمایی و تشریح مراحل روش پیشنهادی رساله کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

8- شبیه سازی روش پیشنهادی مطابق با فصل سوم پایان نامه و آنالیز نتایج

9- مستندسازی نتایج بدست آمده از شبیه سازی روش پیشنهادی و مقایسه با سایر روشها

10- مستندسازی فصل پنجم و ارائه پیشنهادات آینده

 

توجه: جهت سفارش مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی کافیست از طریق تماس با ما یا "منوی ثبت سفارش" موجود در سایت اقدام نموده تا کارشناسان ما در کمتر از 30 دقیقه به شما پاسخ دهند.

همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.