پذیرش و اپلای تحصیلی

پذیرش و اپلای تحصیلی

پذیرش و اپلای تحصیلی

اپلای تحصلی  چیست؟

اپلای تحصیلی به صورت عامیانه به معنی مقبولیت قوانین و شرایط یک سیستم به منظور ادامه تحصیلی یا شغلی در آن. اپلای و فاند تحصیلی این امکان را برای دانشجویان و اساتید فراهم می کند که با کمک یک یا چند استاد راهنما، در یک دانشگاه مشغول به تحصیل شده و پروژه های تعیین شده توسط دانشگاه یا ایده های دانشجو را پیش بگیرند.
موسسه رایان تزیز فرآیند اخذ ویزا یا هماهنگی های لازم برای تحصیل در یک دانشگاه را انجام نمی دهد. متخصصان سامانه رایان تزیز به آموزش و مشاوره دانشجویان و اساتید ارشد و دکتری جهت انجام و نگارش طرح تحقیق و پروپوزال پرداخته که دانشجو بتواند یک طرح مناسب و علمی را ارائه نماید. موسسه رایان تزیز در کمتر از یک هفته به تدوین طرح پژوهشی و پروپوزال شما به صورت آموزش محور می پردازد.

 

آشنایی با تمام مراحل اپلای کردن و اخذ پذیرش برای تحصیل در خارج از کشور 

افراد در مقاطع مختلفی تصمیم به ادامه تحصیل در خارج از کشور می گیرند و با توجه به این که تصمیم دارند برای کدام یک از مقاطع تحصیلی پروسه اپلای کردن و گرفتن بورسیه و پذیرش را انجام بدهند مراحل کاری آنها مختلف خواهد بود. به طور مثال بعضی از افراد قصد دارند بعد از این که دوره دبیرستان و متوسطه آنها تمام شد از کارشناسی اقدام به تحصیل در خارج از کشور کنند، برخی دیگر تصمیم می‌گیرند که از مقطع کارشناسی ارشد این راه را ادامه دهند و عده ای هم ترجیح می دهند مقطع دکترا را در خارج از کشور بگذرانند. اگر در هر یک از این مراحل هستید و اطلاعات کافی در مورد این روند پروسه ای که تمایل به شروع آن را دارید ندارید پیشنهاد میکنیم که این مطلب را تا انتها دنبال کنید زیرا تصمیم داریم تا بهترین و مهمترین نکاتی که در مورد فرایند اپلای کردن برای شما کارآمد خواهد بود را به شما آموزش دهیم.

با توجه به اینکه در سراسر دنیا تعداد بیشماری از دانشگاه ها مشغول به فعالیت هستند و خیلی از آنها برای پذیرش دانشجو سختگیر هستند و بعضی دیگر هیچ سختگیری خاصی را ندارند، افراد به علت عدم آگاهی درخواست ادامه تحصیل را برای خیلی از دانشگاه هایی که هیچ اطلاعی در مورد آن ندارند هم ارسال می کنند. به همین علت پیشنهاد می‌کنیم قبل از اینکه اقدام به ارسال درخواست برای ادامه تحصیل در دانشگاهی را بدهید سعی کنید به لیستی که توسط وزارت علوم از دانشگاه های ارزشیابی شده آماده شده است سر بزنید و ببینید که از بین تمامی دانشگاه های که در سراسر دنیا دانشجو می پذیرند کدام یک از آنها مورد تایید وزارت علوم هستند. بعد از اینکه دانشگاه هایی که از کیفیت آموزشی مناسب برخوردار هستند و تایید شده هستند را پیدا کردید و تصمیم گرفتید که کدام کشورها و کدام دانشگاه ها مورد نظر شما است در مرحله دوم لازم است که یک رزومه خوب تهیه کنید.

 

بنابراین تیم پژوهشی  رایان تزیز آمادگی حضور جهت مشاوره ، پذیرش و اپلای تحصیلی را اعلام می دارد. به منظور ثبت درخواست مشاوره، ویرایش نگارش فنی اپلای پروپوزال کافیست از طریق روشهای ثبت سفارش در سایت اقدامات لازم را مبذول نمایید.