رشته صيد و بهره برداري آبزيان

رسالت ما جلب اعتماد و رضایت شماست

 1696 بازدید
 1398/03/08

خدمات مشاوره انجام پایان نامه، پروپوزال و مقاله ارشد و دکتری | رایان تزیز در رشته صيد و بهره برداري آبزيان

صيد و بهره برداري آبزيان

هدف از این رشته تربیت افرادیست که بتوانند به ارزیابی و برنامه ریزی در جهت بهره برداری از منابع شیلاتی (آبهای داخلی، سواحل، مصب ها و آبهای دور) کشور و همچنین هدایت امور اجرایی مربوط به آن بپردازند.
کشور ما با دارا بودن منابع فراوان آبی داخلی و وجود انواع آبزیان با ارزش، دارای ظرفیتهای مناسبی جهت بهره برداری مناسب از ذخایر آبزیان می باشد. لازمه این کار داشتن تخصص و آگاهی در زمینه های مختلف منابع آبها، شناخت آبزیان، تکنیک ها، برنامه ریزی و مدیریت آنهاست. لذا وجود این رشته ضروری می باشد.
در ادامه برای آشنایی بیشتر متقاضیان انتخاب رشته کنکور ارشد و نیز افرادی که در بازار کار و کاریابی به دنبال آینده شغلی بهتری هستند، اطلاعات بیشتری شامل: برنامه درسی(سرفصل) و تعداد واحد ها، دانشگاه های دارای رشته ارشد مهندسی منابع طبیعی - صید و بهره برداری آبزیان، معرفی سایر رشته های ارشد و دکترای شیلات (به منظور ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر آموزش عالی) و معرفی فرصت شغلی و بازارکار این رشته ارایه می شود.

 

مشاوره پایان نامه ارشد و دکتری رشته صيد و بهره برداري آبزیان

 از مهمترین مزایای موسسه "رایان پژوهان پارسه"، ارتباط مستقیم دانشجو با محقق است. بر خلاف کلیه موسسات فعال در زمینه مشاوره و آموزش پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، این موسسه دانشجوی محترم را به صورت مستقیم به استاد متصل می نماید. کلیه سوالات دانشجویان بدون واسطه موسسه و در هر ساعتی از شبانه روز توسط محققین رشته صيد و بهره برداري آبزیان از برترین دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاههای کشور، پاسخ داده می شود.
انجام پایان نامه و طرح تحقیق دوره کارشناسی ارشد و دکتری امری زمانبر و بسیار مهم در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته صيد و بهره برداري آبزیان می باشد. برای بسیاری از دانشجویان و اساتید رشته صيد و بهره برداري آبزیان ، ارائه موضوعات در این سطح همواره چالش بر انگیز است. رشته صيد و بهره برداري آبزیانیکی از رشته های مهم کشاورزی است که در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری است. مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری صيد و بهره برداري آبزیان. از این رو دپارتمان پژوهشی علوم کشاورزی "رایان پژوهان پارسه" با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت منابع خاکرا با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

 

توجه: جهت سفارش مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری صید و بهره برداری آبزیان کافیست از طریق تماس با ما یا "منوی ثبت سفارش" موجود در سایت اقدام نموده تا کارشناسان ما در کمتر از 30 دقیقه به شما پاسخ دهند. همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.